05549606655 - 04362127715

Synchro REPLAY Excellium 3.4 Nd:YAG

8_2

 motus

Kliniğimizde Lazer Epilasyon Tedavisinde kullanılan Dünyanın en güçlü Nd:YAG Platformlarımızdan biri..
İTALYA DEKA Synchro REPLAY Excellium 3.4 Nd:YAG lazer kombinasyonu. Tüy gidermeye yönelik çığır açan bir lazer platformudur.
Synchro REPLAY Excellium 3.4 avantajları hekimlerin Alexandrite ve Nd:YAG lazerlerin niteliklerini esnek ve seçenekli bir darbeli lamba olan DEKA FT kaynağıyla bir arada adapte edebilmelerini sağlamaktadır.

Synchro REPLAY E xcellium 3.4 bilhassa en etkili ve en hızlı lazer epilasyon tedavisi platformudur.
8 Hz: Dünyadaki en güçlü Alexandrite lazer kaynağıyla tüy gidermede YENİ inanılmaz tekrar oranı. Daha hızlı tedaviler için daha yüksek hız.
150W: yeni Nd:YAG lazer kaynağı için daha fazla güç, Synchro HP’ den ve pazardaki diğer sistemlerden %25 daha güçlü!
4: Farklı kaynak tipleri mevcuttur.

Alexandrite Lazer; Nd:YAG uzun darbe (Standart Mod Emisyon) lazeri; Nd:YAG Kısa Darbe (Yüksek Pig Emisyon Modu) lazeri; FT darbeli ışık Alexandrite lazer kaynağı, artan performansın yanı sıra 2 ms’nin altındaki (0,2 ms’ye kadar) atım uzunluğu ile enerjik atımlar yapabilir. Cilt yenileme ve pigmente lezyon işlemleri için kullanılması da bir diğer önemli avantajıdır.

Değişime Hazır Olun…. Alexandrite Motus AX Lazer Yeni Teknolojisiyle Artık Her Cilt Tipine Uygulanabilir Acısız Ve Çok Daha Hızlı Bu Teknoloji Dünya’da İlk Türkiye’de Orcem Kalitesi Ve LADYS GUZELLİK Güvencesiyle Sizlerle

nd_YAG