05549606655 - 04362127715

Leda Epi Tarama Epilasyon

leda-epi-diod-lazer-epilasyon

FDA ONAYLI % 100 ALMAN KALİTESİ

Leda Scanner (Tarama) Lazer Epilasyon Platformu,

Scanner (Tarama) Lazer Epilasyon

Işık Hızında Lazer Epilasyon

EPİLASYONDA EN HIZLI TARAMA LAZER SİSTEMİDİR

Polikliniğimizde kullandığımız lazer çeşitlerinden biridir. Kalıcı kıl epilasyonu için lazer sistemlerini kombin veya değiştirerek kullanmaktayız.

FDA onaylı Tarama Lazer sistemi tüm cilt tipleri için çok hızlı epilasyon imkanı sağlayan yeni standartlar belirlemektedir. Hız | Konfor ve maximum klinik sonuçlar Tarama Lazer’in başlıca değişmezidir. Leda Epi dünya lazer teknolojisinde 4. neslin ilk temsilcisidir. Tarama Lazer Epilasyon sistemi şu ana kadar bilinen Tüm lazer sistemlerinden en az 3 kat hızlıdır.

50X12mm spot büyüklüğü ve eşsiz tarama teknolojisi ile en hızlı lazer sistemidir.

Büyük spot başlığı; hızlı, homojen ve yüksek penatrasyon derinliği ile tedavi imkanı sunar.

Küçük spot başlığı ile de gizli alanlarda mükemmel bir tedavi seçeneği sunar.

TÜM CİLT VE KIL TİPLERİNDE EPİLASYON

Klinik çalışmalar ile Tarama Lazer Epilasyon’ nun tüm cilt tipleri için güvenilir ve uzun ömürlü sonuçlar sağladığı kanıtlanmıştır. SCANNER (TARAMA) EPİLASYON sisteminde iki adet aplikatör bulunmaktadır.

Tarama 808; tüm cilt tipleri için 808 nm dalga boyunda etkinliği kanıtlanmıştır. Ek olarak 980 nm dalga boyu ile koyu renkli cilt tiplerinde uygun tedavi sağlamaktadır.

Tarama Lazer FHR Fraksiyonel epilasyon teknolojisi ve düşük akış modu sayesinde nazik, hassas ve koyu cilt tedavileri için özel programlar içermektedir.

Tarama Lazer Epilasyon Yüksek penatrasyon derinliği sayesinde batık kıllarda veya yüzeysel kıllarda da etkilidir.

Short pulse ve yüksek akış özelliği sayesinde ince tüylerde de etkisini gösterir.

HASTALARIMIZ İÇİN KONFORLU

Leda Epi sezgisel operatör sistemi ile tedavi bir çok seçeneği sunar. Geniş renkli dokunmatik ekranı hastanın cilt tipine ve kıl tipine uygun tedaviyi seçmeyi sağlar.

Tarama Lazer Epilasyon otomatik olarak hastanın ihtiyaçlarına göre uygun programı belirler.Tedavi için manuel olarak seçim yapmakta mümkündür.

Hastanın konforunu arttırmak için soğuk hava cihazı aparatı kullanılır.

SCANNER (TARAMA) UYGULAMALARI

Tarama en hızlı lazer epilasyon sistemidir. Tüm hassas cilt tipleri için uygundur. Kıl foliküllerine uygun lazer enerjisini seçerek ışının melamin tarafından emilmesini sağlar. Lazer enerjisi kökü ısıtır ve yok eder. Kıl büyümelerini kalıcı olarak azaltır. Çeşitli aralıktaki tedavilerle en iyi sonuçlar elde edilir.

TÜM KILLARI HIZLA YOK EDER LEDA EPİ

Tarama Lazer Epilasyon epilasyon her kıl tipi için uygun parametreleri kullanarak en iyi tedaviyi sağlar.

Esnek darbe genişliği, doğrusal tarama, yüksek penatrasyon derinliği sayesinde, yüzeydeki ince kıllarda, kalın kıllarda ve batık kıllarda etkisini çok iyi gösterir.

KOYU RENK, NAZİK, HASSAS CİLT TİPLERİNDE EPİLASYON

LEDA EPİ Tarama Lazer Epilasyon her hasta tipi için farklı farklı program ayarı oluşturur.Standart mode hızlı ve etkili tedavi sunar.Koyu renk,hassas ve nazik ciltlerde ise özel mod ayarları kullanılır.

FHR Fraksiyonel lazer büyük bir spot alanındaki enerjiyi 2-4 parça halinde böler. Bu da etkili ve hızlı tedavi yapılmasını sağlar.

LEDA EPİ Tarama Lazer Epilasyon Düşük akış modu, düşük enerji ile kıl foleküllerini yavaş yavaş ısıtarak etkisini gösterir. Darbeler sonrası derinin soğuması için uygun zamanı bekler. Düşük akış modu koyu cilt tipindeki yanma riskini çok önemli ölçüde azaltır.

TÜM CİLT TİPLERİ İÇİN KULLANILACAK İKİ BAŞLIK

LEDA EPİ Tarama Lazer Epilasyon, 808 nm dalga boyunda 1-4 Cilt tipleri için hızlı çözüm sunduğu kanıtlanmıştır. LEDA EPI 980 ek aparatı, 980 nm dalga boyunda koyu cilt tiplerine de uygulanan etkili tedavi imkanı sunmaktadır. Koyu renk ciltlerin tedavisinde kullanılan 980 nm dalga boyundaki ışın melamin tarafından daha az emilir. Böylece koyu renk,hassas ve nazik ciltlerde etkili tedavi sağlar.

LEDA EPI Avantajları

 • Jel veya herhangi bir soğutucu kozmetik gerektirmez.
 • Hızlı, esnek ve kolay kullanımlıdır.
 • LEDA EPİ Lazer Epilasyon sistemlerinde en hızlı olanıdır. LEDA EPI, LEDA platformunun bir parçası olarak çeşitli avantajlar sunar.
 • Tüm cilt tiplerinde ve kıllarda hızlı etki;
 • Epilasyonda High-Power sistemi olarak en uygun dalga boyunda uygulama
 • 6 cm2 (50×12 mm) ye ulaşan geniş spot başlığı
 • Hassas ciltler için FHR Fraksiyonel Epilasyon teknolojisi
 • Koyu ciltlerde bile düşük enerji ve düşük akış modunda uygulama yapabilme
 • İnce ve batık kıllarda etkili epilasyon

AKILLI SOĞUTMA

 • LEDA etkili sulu sistem soğutma
 • Ayrıca handpiece cilt soğutma cihazı takılabilir. Soğuk hava soğutma ya da kontak soğutma
 • Epidermisin korunması ile hasta konforu
 • Hazırlığa, asistan yardımına ya da jel kullanmaya gerek yok.

GENİŞLETİLEBİLİR PLATFORM SİSTEMİ

 • Çeşitli endikasyonlara uygun tedavi
 • Epilasyon için tarama sistemi
 • Güçlü LED Aplikatörleri ile hassas ciltlerde uygulama, gençleştirme, akne tedavisi, fotodinamik tedavi (FDT) ve çeşitli uygulamalar
 • Kolay değiştirilebilen aplikatörler
 • Genişletilmiş sürekli tedavi spektrumu

Teknik Özellikler

Lazer Tipi Scanner (Tarama)
Dalga Boyu 808 nm / 980 nm opsiyonel
Düşük Enerji Modunda Darbe süresi 312-3240 msec
Güç Yoğunluğu 60J/cm2
Darbe Süresi 6-60 msec
Cilt Soğutma Opsiyonel Hava ve Kontak Soğutma
Ölçüler (L x W x H) 45 x 41 x 24 cm
Ağırlık 23 Kg
Güç Gereksinimi 115-230 V. 10 A
Uyumluluk Belgeleri EC Medical Device Drective (MDD) 93/42/EEC (CE mark) FDA/US 510 k* Onay No: K090762

 

Dünyadan haberle

Ütüleme epilasyonun mucidi ALMA LASER’den büyük atılım , Quantel Derma Marka Tarama Epilasyon sistemi LEDA EPI 808 tüm dünyada ALMA LASER güvencesiyle.

Dünya Lazer devi ALMA LASER yeni bir dönemin kapılarını açtı.4. jenerasyon lazerlerin ilk temsilcisi LEDA EPI Tarama Lazer gelecek vaade ediyor…

Bu büyük şirket satın almasıyla LEDA EPI Tarama Lazer sisteminin önemi bir kez daha ortaya çıktı….

Alma Lazerler Ltd, medikal estetik teknolojilerin dünyanın önde gelen yenilikçi, Quantel Derma GmbH (eski Wavelight olarak da bilinir), dermatologlar için lazer teknolojileri Fransız ve Almanya merkezli geliştirici varlıkları satın almak için bir anlaşma imzalamakta olduğunu duyurdu.

Quantel Derma Quantel Grubu, Paris borsasında (Euronext) halka açık bir şirketin bir parçasıdır. Quantel Derma Avrupa ve Asya’da özellikle güçlü bir varlığı ile, dünya çapında ürünlerini satıyor.

Alma Lasers Quantel Dermanın güçlü varlığı ve Almanca konuşulan ülkelerde doğrudan operasyonlar bu stratejik pazarlarda faaliyetlerini genişletmesi için izin verecektir. Buna ek olarak, Alma Lasers daha mevcut Quantel Derma dağıtım kanalları, bugünkü egemen küresel satış ağını artıracaktır.

Bu Alma Lasers için uzun vadeli stratejik planı yürütmede önemli bir kilometre taşıdır “, Dr Ziv Karni, Alma Lasers Kurucu ve CEO’su.” Quantel Derma edinimi Alma Lasers için büyük, saygın ve kaliteli portföy getiriyor. Bu satın alma dünyada piyasalarda dermatologlar, plastik cerrahlar ve diğer medikal estetik hekimler için yenilikçi teknoloji dünyanın önde gelen sağlayıcısı olarak Alma Lasers konumumuzu daha da pekiştirecektir.. ”

Alain de Salaberry, Quantel Grubu Başkanı anlaşmayı yorumladı, “Alma Lasers için Quantel Derma satışı bize iyi endüstriyel ve oftalmik lazer kaynaklarımıza odak sağlayacak Quantel lazer tüm ürünlerinde bulunan yüksek kaliteli net bir işarettir. ”

Alma Lasers, bizim dermatolojik bölümü seçti ve biz bundan onur duyuyoruz.

Easymax Lazer Epilasyon Tedavisi

İnce Tüylerde Maksimum Etkinlik,Geniş Tarama Hızlı Çözüm sunan Easymax Lazer Epilasyon Tedavisi JELSİZ kullanım özelliğiyle çok daha pratik ve 3 farklı atım tekniğiyle Kolay, Rahat, Konforlu ve Acısız uygulama sunar.

3 Farklı Pulse

 • Smooth Pulse
 • Long Pulse
 • High Pulse

Medikal Estetik sanayisi için dizayn edilmiş gelişmiş estetik tedavi sistemidir.