05549606655 - 04362127715

Dr Spiller Ürünleri

Dr_spiller_for_women

DR HORST SPILLER
Dr. Host Spiller tarafından 1960 yılında kurulan şirket halen ürün yelpazesine yeni içerikler ve yeni konseptler ekleyerek çalışmalarına devam etmektedir. Ürünlerin en büyük Hedefi insan Cildinin en iyi ve en doğan şekilde kendini koruyabilmesidir. Bu sebepten ürünlerimizin tamamı BIOCOSMETIC dir
Ürün yelpazemiz kabine ve satış olmak üzere oldukça geniştir bu ürün Grupları içerisinde tüm cilt tiplerine uygun temizlemeden nemlendirmeye,ampullerden maskete bir çok medikal işlemler mevcuttur.
Dr. Spiller Biocosmetics, bilimsel araştırmalarda en son kullanılan gelişmiş yüksek kaliteli profesyonel cilt bakım ürünleridir. Değerli aktif içeriklerin dikkatli bir şekilde seçimi sayesinde cilt tahrişlerinin yada alerjik reaksiyonların potansiyelinin azaltımasında ürünler yüksek derecede etkilidir. Ürünlerimiz genç, olgun, hassas, lekeli, akneli yada akneye meyilli cilt tiplerin ihtiyacını karşılamaktadır. Evdeki günlük cilt bakımınızın yanı sıra uzmanlar tarafından kök hücreleri besleyen tedaviler uygulanır.
Doğal Bakım Dr. Spiller Biocosmetics, ürünlerinde, bitki yağları, memba suyu ve şifalı bitki özleri gibi doğal içerikler kullanılmaktadır. Ürünlerimiz içerisinde kaplan otu, amber çiçeği, deniz yosunu, schisandra ve diğer yüksek etkili doğal maddelerin özlerinin yanı sıra jojoba-, zeytin-, argan-, ve gül yağları bulunmaktadır.
Dr. Spiller Biocosmetics, hissedebileceğiniz ve gözle görebileceğiniz sonuçlar için vitaminler, lipozomlar, oligopeptitler, hyaluronik asit ve oksijen gibi en gelişmiş biyolojik maddeler ile birlikte çalışmaktadır.
Özenli kaliteli kontrolümüz ile alerjiye yatkın ve hassas ciltler için uygun olan DR.Spiller Biocosmetics ürünlerinin yapımında kullanılan hammeddenin saflığı garanti edilmektedir.
Ayrıcalıklı ürünler, saf ve lüks
Dr Spiller Biocosmetics farklılığı sadece etkinliği ile değil gözle görülebilir koklanabilir, ve hissedilebilir özelliklerini deneyerek keşfedebilirsiniz. İpeksi yumuşak Kremler ferahlatıcı jeller ve canlandırıcı yüz maskelerinin daha ilk kullanımda cildiniz nasıl şımarttığını hissedeceksiniz Özel Formülasyonumuz, aktif bileşenlerin cilde daha iyi bir şekilde nüfuz etmesine yardımcı olurken, cildin kendini koruma ve yenileme sistemine benzetilmiştir.
Bilim Teknoloji daima gelişmektedir. Bu sebeple sürekli olarak kendi laboratuarlarımızda ürün yelpazemizi geliştirmekteyiz ve araştırmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz. Bu yüzdenürünlerimizin daima cilt bakımı ürünleri arasında en öndedirç Ayrıca bu ürünlerin hammaddelerinin işlenmesinde çok titiz davranılması gerektiğinden üretim teknikeri için sürekli yatırımlar yapılmaktadır.